Wnętrze naszego samochodu jest tak samo ważne, jak jego wizerunek z zewnątrz. Zadbany pojazd niewątpliwie przyciąga uwagę kierowców na drogach, jednak to w kabinie auta przemierzamy wiele kilometrów. Oświetlenie LED do wnętrza samochodu jest ciekawym i prostym sposobem, aby uatrakcyjnić jego design i uprzyjemnić nam jazdę. Obecnie rynek oferuje coraz więcej produktów, wśród których każdy znajdzie coś wpasowującego się w jego estetykę.

Dlaczego żarówki LED?

Oświetlenie LED do wnętrza samochodu cieszy się o wiele większą popularnością wśród kierowców niż inne rodzaje żarówek. Producenci z branży motoryzacyjnej standardowo w kabinie pojazdu montują trzy lampki oświetlające miejsca kierowcy i pozostałych pasażerów. Firmowe oświetlenie często emituje bladą poświatę i jest wysoko prądożerne.

Żarówki LED do wnętrza samochodu charakteryzują się mocnym, wyrazistym światłem. Są małe, co pozwala na zamontowanie ich na niewielkiej powierzchni, jaką jest kabina auta. Zwarta budowa i brak ruchomych elementów wpływa na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niskie napięcie zasilania eliminuje ryzyko ewentualnego porażenia oraz nie dopuszcza do przegrzania diod. Żarówki o technologii LED są stosunkowo tanie, a ich montaż nieskomplikowany, co pozwala na samodzielną instalację nowego oświetlenia w naszym samochodzie.

Spektrum kolorów i niekonwencjonalne iluminacje

Zaletą, która wyróżnia oświetlenie ledowe na tle pozostałych rozwiązań, jest szeroki wybór kolorów. Dynamiczny postęp technologiczny pozwala na produkcję diod, które emitują światło o niebanalnej barwie. Coraz więcej producentów oferuje żarówki LED do oświetlenia wnętrza samochodu, którego kolorem i natężeniem można sterować przez aplikację na smartfona.

Nasze propozycje

Sklep motoryzacyjny nocar.pl w swoim asortymencie posiada szeroki wybór żarówek LED do wnętrza samochodu. Modele od najlepszych producentów umożliwiają skompletowanie produktów, które idealnie wpasują się w nasze preferencje i pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego, efektownego klimatu w kabinie naszego auta.

Lampa W5W LEDriving Blue Premium marki OSRAM

Firma OSRAM jest niepodważalnie liderem wśród producentów oświetlenia samochodowego. Diody z serii W5W LEDriving zużywają około 80% mniej energii niż tradycyjne żarówki. Ich czas pracy to aż 5000 godzin. Lampa produkuje jednolity i szeroki strumień światła o temperaturze barwowej do 6800K. Niebieskie oświetlenie wnętrza samochodu jest dobrym rozwiązaniem dla kierowców, którzy pokonują długodystansowe trasy. Błękitne światło jest łagodne dla oczu, przez co zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy.

OSRAM LEDambient® PULSE CONNECT

Jedną z ciekawszych propozycji na rynku są diody LED zmieniające kolor z serii LEDambient marki OSRAM. Produkt jest przeznaczony do montażu na przednich reflektorach (ale jako retrofit, a więc jedynie na drogach off-road) lub jako dodatkowe oświetlenie kabiny samochodu. Diody umieszczone są na niewielkiej płytce, którą podłącza się bezpośrednio do zasilacza. Produkt można połączyć z dedykowaną aplikacją OSRAM LEDambient® CONNECT poprzez Bluetooth. Program pozwala na ustawienie dowolnej barwy i natężenia światła, a także dopasowanie koloru do odtwarzanej w danym momencie muzyki.

OSRAM LEDambient® – zestaw podstawowy

Marka OSRAM oferuje zestaw produktów z serii LEDambient dla osób, którym zależy na kompletnym tuningu wnętrza samochodu. Pakiet zawiera 2 samoprzylepne paski LED o długości 30,5 cm oraz akcesoria niezbędne do zamontowania świecących elementów. Do wyboru jest aż 16 opcji kolorystycznych i 16 regulowanych poziomów jasności. Barwą, natężeniem światła i trybem pracy można sterować za pomocą dołączonego do zestawu pilota.

Oświetlenie wnętrza auta jest prostym i bardzo efektownym pomysłem, aby odświeżyć i nadać niepowtarzalny charakter naszemu pojazdowi. Duży wybór produktów pozwala na tuning spersonalizowany pod nasze oczekiwania i nieograniczoną zabawę kolorami. W ofercie nocar.pl znajdziesz modele najwyższej jakości, dzięki którym wykreujesz w swoim samochodzie oryginalną i klimatyczną atmosferę.

Źródło zdjęć: shutterstock.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here