Lubisz gofry? Sprawdź na co zwrócić uwagę kupując gofrownicę
Lubisz gofry? Sprawdź na co zwrócić uwagę kupując gofrownicę

Gofrownice możemy podzielić na dwie podstawowe grupy:

    • gofrownice klasyczne czyli urządzenia posiadające dwie podgrzewane płytki z regulacją temperatury
    • urządzenia wielofunkcyjne są to urządzenia z wymiennymi płytkami wśród nich są opiekacze które mają wymienne płytki do wypiekania gofrów, opiekacze to urządzenia dla ludzi którzy lubią sprzęty wielofunkcyjne

Jaką gofrownicę kupić ?

Pomocny przy tym wyborze może okazać się narzędzie jakim jest ranking gofrownic.
Przy wyborze gofrownicy musimy zwrócić uwagę na to z jaką powłoką pokryte są płytki, najlepszym rozwiązaniem jest teflon do którego nie przyklejają się inne powierzchnie.

Na czas przygotowania ma duży wpływ moc urządzenia, im moc większa tym szybciej przygotujemy nasz wymarzony posiłek, warto aby kupić urządzenie z wbudowanym termostatem co zapewni nam ochronę przed przegrzaniem płytek.

Kolejnym czynnikiem na który musimy zwrócić uwagę to obudowa, bardzo ważne jest aby była termoizolowana dzięki czemu unikniemy niechcianych oparzeń.

Ostateczne podsumowanie

Podsumowując dobrą gofrownicę która spełni nasze oczekiwania możemy kupić już poniżej 100 zł patrząc na ranking gofrownic więc nie musimy się nastawiać na duże wydatki chcąc podać na przyjęciu gofry np. w kształcie serca.

3 KOMENTARZE

  1. ja od niedawna używam gofrownicy z breville, bo niestety stara już nie dawała rady, i przyznaję, że sprawdza się świetnie. duży plus za to, że gofry wychodzą delikatnie chrupiące, a nie takie twarde. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here