Kup nowe żarówki do swojego auta

Żarówka H1

Żarówka samochodowa typu H1 o mocy 55W posiadająca wewnątrz swojej budowy jedno włókno. Zazwyczaj żarówki H1 mają zastosowanie jako żarówki halogenowe bądź też są wykorzystywane w starszych modelach aut jako żarówki do świateł drogowych.

Zapobieganie przede wszystkim.

Mając świadomość tego, że w naszych reflektorach przeciwmgłowych zamontowane są żarówki H1 warto zwrócić uwagę na ich kondycję.
Bardzo często na nisko usytuowane występowanie tych żarówek wpływa na niski stopień szczelności pomiędzy obudową-uszczelką a kloszem.
Zabrudzenia lub obecność wody może wpływać na działanie styków w mocowaniu żarówek nawet prowadząc do zwarcia w instalacji.

Światła przeciwmgłowe a bezpieczeństwo

Jak wiemy jazda we mgle jest jednym z najtrudniejszych warunków do prowadzenia pojazdów ze względu na ograniczoną widoczność czasem do kilku metrów. Włączanie świateł drogowych w takim przypadku jest bardzo złym rozwiązaniem, pogarsza to tylko sytuację gdyż od kropelek wody w powietrzu (mgły) wiązka świateł drogowych się odbija tworząc jeszcze gorszą widoczność. Dobrze działające światła przeciwmgłowe w znaczącym stopniu ułatwią nam jazdę w tych warunkach. Więcej na spiszarowek.pl.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here